| Noname_6790 a întrebat:

Pepenele rosu slabeste?

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Da este un bun diuretic.
Uite aici o cura cu pepene rosu http://www.infoslabire.ro/......lueta.html

| ralucaralu a răspuns:

Nu slabeste, nici un fruct nu slabeste cu adevarat. Oricum iti recomand sa il mananci pentru ca te ajuta sa fii mai sanatoasa si mai frumoasa(contine multa apa si vitamine de care are pielea ta multa nevoie). Nu ezita sa mananci cat mai mult!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Ancuta7878 a răspuns:

Nu. sad... am mancat vreo 50 de kg vara asta si nu slabeste. puppy dog eyes

| Valentinasofi a răspuns:

La multe emisiun si pe net am gasit ca slabeste dar eu cred ca nu slabeste am micat si eu mult si nimic.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca ti-l infigi pe cur ca Itzic slabeste!

| ΔH a răspuns:

Teoretic da... este un fruct ce contine foarte multa apa, iar atunci cand te duci la baie, elimini toxinele din corp.

In orice caz, si tu esti o schiloada ce se crede grasa si vrea sa slabeasca?
Am intalnit de-astea de mi s-a acrit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu slabeste deoarece contine foarte multa glucoza, dealtfel ca si poama sau alte fructe dulci.