| AndrElle a întrebat:

Va place psihologia online? Haideti sa ne adunam nume cu nume si sa cream un site.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt sute de site-uri specializate, doar sa le cauti dupa numele psihologului sau psihiatrului.

| Violleta2022 a răspuns:

Creerea unui site profesional te costa cateva 2-3000 de dolari si o poti face apeland la freelancerii de pe www.upwork.com sau www.freelancer.com.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ne adunam nume cu nume, fiecare pune cateva zeci de dolari, si cream site-ul. Asta e ideea. Insa nu o va realista, de pus in practica, caci site-ul nu poate apartine la cateva zeci de persoane happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nume cu nume și fiecare cu psihologia lui? Și pe site ce o să se întâmple online?