| anonimulll12345 a întrebat:

Va place sa faceti troll in jocuri? Adica sa stricati intentionat jocurile altora? Imi place la nebunie in anumite momente

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Tin sa mentionez ca era un joc inainte, ii zicea Halo: Combal Evolved (cel mai probabil nici nu erai nascut cand a aparut, de mai mult de zece ani sunt inchise serverele) si imi placea la nebunie. Un coechipier m-a impuscat in cap si a furat un steag pe care trebuia sa-l ducem din baza inamica in baza noastra, si l-a pierdut in intervat de 10 secunde. Asa tare m-am enervat ca inca tin minte rolling on the floor

| anonimulll12345 explică (pentru mODIN):

Ma bag intr-un lobby cu 10 useri 5x5 si numa ma prefac ca joc dar nu contribui cu nimic - asta fac cel mai des da cateodata ma las logat in joc si pun pe bare jocu iar ceilalti asteapta dupa mine, vazand ca nu raspund trebuie sa refaca toata "Camera"

Răspuns utilizator avertizat