| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa revedeti filme?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cele bune, da.

| mgtow a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Poti argumenta.

| mgtow a răspuns:

Sant faze comice si mai ales actorii precum Arnold, Silvester si Dolph Lundgren au facut treaba buna si monotonia impinge la asa ceva dorul de a revedea.

| positivity a răspuns:

Depinde. Dacă filmele sunt cu adevărat bune, îmi place să le revăd, însă dacă nu, rămân doar niște alte filme văzute ce nu au nimic special!

| darrio2007 a răspuns:

Da.

| mona a răspuns:

Da,imi place

| Furculingură a răspuns:

Doar cele care mi-au plăcut foarte mult.

| Musique a răspuns:

Nu.
Mă plictisesc a 2. a oară și nu-i mai dau importanță.De multe ori renunț.
Baftă!

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| mODIN a răspuns:

Nu

| Madayna a răspuns:

Da, si nu ma plictisesc de ele.

| Lolităăăă a răspuns:

Nu, ca stii aceeasi poveste si nu mai e interesant. Daca nu l-ai vazut e itneresant sa te uiti.