| anonim_4396 a întrebat:

Va puteti imagina o viata fara munca?

Ce lucrati si de ce? Va place ceea ce faceti?

Exista o legatura intre munca si placerea de a o practica?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-as plictisi daca nu as munci dar daca as avea multi bani as face un tour de Europa apoi cred ca m-as stabili prin California si m-as oferi sa transport papusi de silicon cu un camion personal laughing de la o firma producatoare catre clienti. Sant sofer pe camion articulat, e o munca simpla si imi place. Daca iti place ce faci timpu zboara si e satisfacator domeniul practicat.

| AlisPretty a răspuns:

Imi imaginez viata mea fara munca. Eu lucrez ca programatoare si lucrez ca sa castig niste bani ca sa ma pot intretine. Imi place ceea ce fac dar nu im place colectivul in care sunt.