| maya_7683 a întrebat:

Pentru cei care au un loc de munca, va place jobul vostru? E ceea ce v-ati dorit sa faceti? Va simtit implinit, multumit cu ceea ce faceti s-au v-ati dori altceva? Si daca da, ce anume? In ce domeniu lucrati acum?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, imi place, eu mi l-am ales, fara nici o constrangere. Sunt multumit cu ceea ce fac si nu-mi doresc altceva. Sunt jurist.
Numai bine!

1 răspuns:
| mami a răspuns:

De curand m-am pensionat din domeniul postal dupa 38 ani de munca pe care i-am muncit cu satisfactia visului implinit
nu mi-as dori altceva daca as incepe o cariera in viata
iar ca hobby imi complectez timpul liber cu aranjamente florale