| georggyy a întrebat:

Va rog ajutati-ma 8-| Este urgent:(! Am mai pus intrebarea dar nu mi-a raspuns cam nimeni :|! Nu mai imi apare imaginea ai mica, de la un fisier, si imi apare doar denumirea. De ex : la My Computer nu apare calculatorul ala, ci doar "my computer", la fel si la Documents si in tot calculatorul
http://www.tau.ac.il/~jyc/pict/CDRLabs/XP_MyComputer-Pro perties.png
Asa ar trebui sa apara :| dar nu apare decat numele! PS : nu imi spuneti sa resetez calculator ca am incercat si nu a mer! Nici clik dreapta Show desktop icons:|

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Dam...probabil ai virusi.Formateaza-ti-l sau cheama pe cineva sa faca asta daca nu stii si se rezolva problema, plus ca o sa-ti mearga si mai bine.Bafta!

1 răspuns:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Cred ca e de la virusi. thinking