| aLaLa a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! Nu sunt foarte grasa, dar am auzit ca e din cauza enzimelor digestive (sunt prea putine) si de aceea nu elimin. Cum as putea sa "colectez" niste enzime digestive. Mananc foarte putin si totusi ma ingras. Nu stiu ce s fac!

Răspuns Câştigător
| ank a răspuns:

Eu as zice sa incerci o dieta sanatoasa dar sa nu fie stricta.sunt destule pe net, si nu in ultimul rand Muuult sport.
De ce nu te duci la un control la doctor?
cred ca ar fi mult mai bine.merita sa incerci

bafta happy

1 răspuns:
| ATHOS a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa apelezi la un doctor care sa-ti recomande cel mai potrivit regim.
Succes!