| nothingelsematters a întrebat:

Va rog, cei care aveti problema asta dati-mi un sfat!

Am 21 de ani, sunt studenta. Am cearcane ereditare de la mama, inainte nu le dadeam importanta se vedeau putin erau ok. De un an se vad mai pronuntat s-au umflat, ca niste pungi,asta observam cand radeam. Am spus ca trebuie sa fie de la ceva nu pot aparea asa din senin.M-am dus la doctor mi-am facut analize la sange si urina, au spus ca nu am nimic la rinichi.Alta cauza spunea doctorul ca ar fi glanda tiroida. Ok, dar mama cand a fost sa merg sa fac analize acolo costau in jur de 500 de lei, iar mama mi-a spus sa stau locului, ca prea le dau importanta. Ok. acum am trecut de o sesiune grea in care nu am avut de ales decat sa invat foarte mult ca sa imi pastrez bursa. asa ca am dormit mai haotic. Acum si dupa ce am terminat cearcanele mele au devenit niste pungi foarte vizibile. Am spus ca e de la lipsa somnului. Am dormit in jur de 9 ore in fiecare noapte, am mancat corespunzator, am baut cat mai multa apa. Degeaba. cand ma trezesc din pat, dupa o ora, mi se face din nou somn si as dormi toata ziua. Voi merge la doctor saptamana viitoare si sper sa imi dea o solutie, nu vreau sa imi ramana asa. Sunt speriata.

1 răspuns:
| jojo92 a răspuns:

Un salon bun, tratament si trece