| teclado a întrebat:

Va rog dati-mi niste nume de site-uri unde pot posta anunturi gratuite!
In afara de olx, la jumate, publi24, okazii.
CAUT ALTE SITE-URI

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La jumătate, grupuri pe Facebook, olx e baza, fără olx ești mort

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu lucrez in marketing,tu cu gratuitul nu faci nimic,trebuie promovat anunțul,repostat zilnic, titlu bun, imagine, text, nu e ușor

| teclado explică (pentru RAY):

EU NICIODATA in viata nu am cumparat nimic de la un anunt sponsorizat
eu niciodata nu deschid link-urile de pe google care sugereaza ca acea pagina a platit ca sa ajunga in primele 3
Asa ca sunt multi oameni ca si mine care nici macar nu isi arunca un ochi pe anunturile platinte.
Plus ca atrage invidia ura gelozia concurentei oameni rai si razbunatori daca dau anun platit

| RAY a răspuns (pentru teclado):

Daca pui gratis anunțul se duce in jos, nu poți zilnic pune anunț, asta e ideea

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti posta gratis si pe grupurile de Facebook.

Răspuns utilizator avertizat