| anonim_4396 a întrebat:

Va rog explicati-mi si mie cum transfer niste bani online din contul meu in contul altcuiva, ambele la ING, sau daca aveti un tutorial ceva ca eu nu am gasit...multumesc

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Salutare,
Daca nu ma insel. ai posibiltate sa accesezi o un site al ING. Un fel de aplicatie cu care iti administrezi contul. Incearca acolo.
Mult succes!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Stef98):

Da, am rezolvat dupa ce am pus intrebarea dar nu am putut sa o sterg. Ideea era ca nu stiam cum sa fac chestia asta, ca de intrat in home bank am intrat de multe ori.

1 răspuns: