| Andrei_Ionut_1996_VZL0 a întrebat:

Am si eu o problema m-am apucat de tatuaje si nu stiu cum sa transfer un tatuaj cu hartie de transfer. Daca puteti sa imi explicati pas cu pas sau un tutorial. Va multumesc. Ofer funda

11 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Tatuajul este un pacat! De ce vrei sa-ti murdaresti trupul tau curat (pielea)?

| blAster85 a răspuns (pentru untu):

Cine spune ca este un pacat? Tu? Cred ca mai mare pacat e sa furi, sa dai in cap, sa nu ajuti cand poti, sa fii delasator. Am doua tatuaje si imi mai fac numai sa imi revin cu gloantele ca amu n-am. Cred ca esti mare religios credincios, am dedus eu.

| untu a răspuns:

Nu-i pierce, ci piroane! Stii ce-i ala piroane? Piroanele sint niste cui mari de otel lung si gros, curbatla unul dintre capete, folosite la fixarea unui obiect greu pe perete! Tu nu stii cat a durut foarte tare pe Domnul Iisus Hristos, cand e batut pe o cruce petoate cele 4 piroane? Este un adevarat chin!

| blAster85 a răspuns:

Uita-te pe youtube la vreun tutorial ca sigur vei gasi ceva care sa te ajute. Bafta

| blAster85 a răspuns:

laughingStii ce-s ala piroane?laughing)Ie grele cu limbile astea romana.

| untu a răspuns (pentru blAster85):

Nu rade de mine ca vei avea necazuri mari! Va spun eu ca asa se va intampla!

| Eliss47 a răspuns (pentru untu):

"Ști ce este acela piron" banuiesc ca ai vrut sa scrii, ca sa vorbesti despre "Religie", dupa parerea mea ar trebui sa inveti sa scrii corect gramatical. Suntem inr-un secol in care lumea poate sa creada in ceea ce doreste si sa se exprime cum doreste. Tatuajele si piercingurile exista inca din atichitate in diferite religii, fiecare are dreptul la exprimare.Nu sfidezi pe nimeni daca te exprimi prin tatuarea (care poate reprezenta o poveste, o amintire sau chiar un lucru care ne marcheaza intr-un mod placut/neplacut sau pur si simplu ceva ce ne place)Documenteaza-te mai bine si nu mai judeca, mai ales cand scrii incorect gramatical, cand este vorba de ceva religios!✌

| Eliss47 a răspuns (pentru untu):

"Ști ce este acela piron" banuiesc ca ai vrut sa scrii, ca sa vorbesti despre "Religie", dupa parerea mea ar trebui sa inveti sa scrii corect gramatical. Suntem inr-un secol in care lumea poate sa creada in ceea ce doreste si sa se exprime cum doreste. Tatuajele si piercingurile exista inca din atichitate in diferite religii, fiecare are dreptul la exprimare.Nu sfidezi pe nimeni daca te exprimi prin tatuarea (care poate reprezenta o poveste, o amintire sau chiar un lucru care ne marcheaza intr-un mod placut/neplacut sau pur si simplu ceva ce ne place)Documenteaza-te mai bine si nu mai judeca, mai ales cand scrii incorect gramatical, cand este vorba de ceva religios!✌

| blAster85 a răspuns:

Faptul ca am facut o simpla observatie in forma unei glume a gramaticii tale nu inseamna ca rad de tine, daca la asta te referi.si lasa amenintarile nu castigi nimic.am destule necazuri stai linistit

| Andrei_Ionut_1996_VZL0 explică (pentru blAster85):

M-ati ajutat foarte mult certandu-va!

| blAster85 a răspuns (pentru Andrei_Ionut_1996_VZL0):

Era o simpla discutie nu se certa nimeni, in primul raspuns iti spuneam sa dai un search pe youtube sigur vei gasi cv, sau credeai ca pe TPU te va invita cineva sa iti faca ceea ce vrei, sau sa iti arate in persoana?