| pysyk17rasfatat a întrebat:

Va rog frumos cine imi spune si mie unde pot gasi filmari adica reluare a emisiuni copii contra parinti, fata lui tata pe net? multumesc mult:*:*

6 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Daca sunt emisiuni mai vechi le poti gasi pe youtube... Dar daca sunt mai noi...nu stiu exact...

| sTeFaN. a răspuns:

Salut.Vezi pe YouTubebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci asa: intra pe http://www.pbxtelecom.ro/, descarci un soft tv online unde ai posibilitatea de a viziona si anumite posturi de televiziune "in reluare". Mai exact, alegi postul (de ex KanalD pentru emisiunea Fata lui Tata) si apoi selectezi ziua si ora la care a fost difuzata. Cel mai probabil vei avea nevoie de un plug-in pentru Windows Media Player, iar dupa ce instalezi acest plug-in poti viziona emisiunea favorita!
Incearca asa!
Astept fundita. :))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am pentru tine frumoaso sa stii ca pe youtube se gasesc vechi si noi pe trebuien sa-ti faci sait pa te pup dulke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu scrii canalul pe care se difzeaza emisiunea respectiva si dupa ce ai scris canalul scrii emisiunea! Cu placere!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiucrying