| Afganistanu_9917 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati. De 2 luni de zile m-am taiat intr-un ceas la scoala am dat cu pumnul il el si m-am taiat la deget la mana dreapta uitati si o poza semnul cu rosu acolo este taietura : http://imageshack.us/photo/my-images/689/8801f.jpg/

Eu fac box si cand dau in cineva tare sau intr-un obiect ma doare. Am fost la doctor acum 2 luni ma cusut si rana s-a vindecat dar ma doare cand dau tare in ceva.Va rog frumos sa imi spuna cineva in cat timp se vindeca sau sa fac ceva.Cand nu eram taiat dadeam cu pumnu de toti pereti dar acum ma doare va rog frumos un sfat sau un ajutor. Vi s-a intamplat asa ceva? Daca da va rog sa imi spuneti ce ati facut si in cat timp s-a vindecat.

2 răspunsuri:
| olian a răspuns:

Cine te pune vere sa dai cu pumnul peste tot? crezi ca daca faci box ai drepturi sa lovesti tot ce vrei!

| Creiot a răspuns:

Nu mai da cu pumnul gol in toti peretii si sigur nu te va mai durea! banuiesc eu ca la sala de box porti manusi, acolo te mai doare cand lovesti ceva? de exemplu cand dai la sac!?