| mateiciprian94 a întrebat:

Va rog mult sa imi spune-ti! Daca imi cumpar o iala cu tot cu chei, se poate ca cineva sa stie ce iala imi cumpar si acel set cu iala si chei poate sa imi faca copie si acel individ sa aiba cheile de la iala mea noua?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu are cum. Exista o sansa la cateva milioane ca cineva sa aiba acelasi tip de chei.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da.

| anutatuca a răspuns:

Nu cred eu stiu ca fiecare iala are chei diferite

| ovidiuru a răspuns:

Cand iti cumperi iala cu chei, cheile sunt speciale numai pentru iala ta.
Daca alt cineva cumpara la fel ca tine degeaba ca nu poate sa intre