| mateiciprian94 a întrebat:

Salut,va rog sa ma ajutati! Daca imi cumpar o iala cu tot cu chei de la un magazin de acest gen si cineva merge tot la acel magazin sa isi cumpere iala cu tot cu chei, poate sa ii dea vanzatorul aceeasi iala cu chei ca si la a mea?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Nu se poate. Ficare ială are structura ei pentru un anumit set de chei.De aceia când pierzi toate cheile şi nu mai ai model să faci dubluri eşti nevoit să-ţi cumperi alt butuc sau altă ială.

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Da. poate

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu.Fiecare iala, chiar de acelasi tip, are chei diferite.

| mateiciprian94 explică:

Acelasi tip m-am referit!