| Chocolateangeeeel a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat. sunt anul 2 la facultate, si impreuna cu o colega, am mers impreuna la un interviu pentru un intership. Acum pe ea au acceptat-o si pe mine nu. sunt foarte dezagamita. Sunt sigura ca ea acum o sa se simta bine ca doar ea a fost aleasa. nu stiu cum sa reactionez.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum naiba reusiti, frate, sa ajungeti la facultate avand mintea unui copil de 12 ani?
Chiar e ala singurul internship pe lume?
Au intrat zilele-n sac si nu mai poti aplica pentru altul?
Fa o aplicatie serioasa, gandeste ca un ADULT, eventual trimite 4-5 aplicatii si vei reusi pana la urma.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa reactionezi? cauti alte intership uri si aplici la ele. Era ala capatul lumii?

| T0T a răspuns:

Treci peste.

| SkyPilot a răspuns:

Sa nu fii invidioasa, si sa continui sa cauti. Fata cealalta a fost mai bine pregatita.