| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu stiu de ce, dar in ultimul timp tot imi imaginez cum ma voi comporta eu cu iubitii mei in viitor, ce voi face si tot felul de lucruri.Credeti ca e normal? Ce sa fac ca sa nu ma mai gandesc la asta? Va rog, vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este nimica grav. Se numeste fantezie.Aceasta fantezie va avea un rol important in viata ta sexuala viitoare. Eu, ca adolescenta faceam scenarii de film in mintea mea! Pana adormeam fantezia mea era in floare! Cand ma trezeam uitam tot ce am inventat. Uneori si visam ceea ce fantazam! Asta nu uitam!