| Tsunade99 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie zodia PESTE cu ce alte zodii se intelege bine si cu care nu, si oamenii din zodia asta are si vrea descriere sau asa ceva?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Au o foarte mare stapanire se sine si de un calm debordabil. Am de-a face cu 3 persoane sub semnul acestei zodii si toate parca sunt la fel. Tot din realitatea cu care ma confrunt, se inteleg bine cu Racii, Varsatorii si sub nicio forma cu zodiile de pamant Taur si Berbec.