| BLUEishot a întrebat:

Care este zodia si spuneti-mi cateva despre ea nu sunt fana zodii laughing? funditaAlove struck?

Răspuns Câştigător
| aquila_4553 a răspuns:

Sunt capricorn(24 decembrie), zodie feminina de pamant, predominant practica, materiala, guvernata de planeta SATURN. Se spune ca leii nu se inteleg bine cu capricornii, dar prietena mea cea mai buna e leu. Confom calendarului chinezesc sunt caine, iar motto-ul zodiei mele este "Concretizez material toate gandurile cratoare utile revelatiei functiei mele interioare si mi le asum cu toata libertatea.".

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Care zodie? A noastra? Eu sunt varsator si cel mai bun prieten pentru mine este balanta.Sunt bou in calendarul chinezesc, elementul este aerul, culoarea specifica zodiei este albastru/violetul electric. Cei din zodia mea au o personalitate puternica si stiu sa se faca auziti.Sunt multe, dar nu`mi trec prin cap chiar acum