| Andra974 a întrebat:

Va rog, un prieten si-a schimbat parola si nu o mai stie, cum poate sa o afle? in afara de intrebari, ca nu le mai stie raspunsul si nu va dau id ul lui. Va rog, ajutati-ma, fundita garantat

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poate atunci, decât dacă a pus alternative mail, dar dacă id-ul era mai vechi nu cred că a pus. Să-şi facă un id nou şi gata! Baftă!

2 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Spune'i sa'si caute un program de spart parole de mess si sa'si bage id'ulhappy

| bebitz_8716 a răspuns:

Cel mai bine este sa-si faca un nou id. e simplu sh rapid.