| onecika a întrebat:

Vă salut! Cine a fost martor la apusul şi răsăritul Soarelui? Ce v-a fermecat cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Klaryssa a răspuns:

Am fost martora la amandoua...m-a fascinat ace adiere inainte de fenomenul asteptat...parac tot astepta acel moment

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am fost martora la,, rasaritul soarelui,, si pot spune ca a fost ceva extraordinar de frumos mai ales ca eram pe malul marii in momentul respectiv

| BrokenArrow a răspuns:

1.Hmmm, le-am văzut pe amândouă. Aş putea spune că sunt momentele mele preferate ale zilei. laughing
2. Culorile.

| ellaells a răspuns:

La amandoua am fost martora, dar apusul este superb...