| anonim_4396 a întrebat:

Va salut cum pot face ca tiate anunturile mele sa fie cat mai vizibile pe olx.ro. Link-ul acesta. https://www. olx.ro/i2/oferte/user/mxc/

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Promoveazale man ca merita

| Saveluc a răspuns (pentru RAY):

Mersi, dar nu am nicio intentii sa mile promovez, dar uite ca sa legat una de alta. Taci ca e bine.

| RAY a răspuns (pentru Saveluc):

Intentie asa se scrie, daca tu ai nici o intentie atunci nu le promova sta ca le promoveaza altcineva sau dai anunturi gratis pana primesti banare pe ip

| Saveluc a răspuns (pentru RAY):

Multumesc de corectare. Eram cu gandul la promovare

| RAY a răspuns (pentru Saveluc):

Scrie anuntul sa fie cat mai exact si poze, nu uita ca google indexseaza titlurile de anunt desi mare atentie la asta