| TheOne19 a întrebat:

Va salut membri TPU! am si eu o intrebare.as dori sa ma ajutati cu cateva sugestii de telefoane mobile cu touch screen dar si tastatura qwerty(qwerty slider)-wlan/wi-fi, EDGE, Java(youtube), camera nu conteaza prea mult, sa pot vedea filme pe el, aplicatii si un sistem de operare Android sau windows mobile daca se poate.pana in 10 milioane pretul va multumesc si dau funda si folositor celor care ma vor ajuta

3 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Sugerez din toata inima Motorola defy, dar este din pacate la 11 milioane crying are un ratio pret/performanta nemaivazut.

| TheOne19 explică:

C

| TheOne19 explică:

Daca zici tu.iti multumesc, treaba e ca am un prieten care si-a luat galaxy s2 si vreau sa imi iau si eu un telefon macar aproape la fel de bun da n-am acelasi buget ca el si sa fie qwerty-slider crezi ca se poate compara Motorola defy cu galaxy s2?