| Mihairaducu a întrebat:

Vă stalkeriți foștii parteneri pe rețelele de socializare?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce aș face asta? Mi se pare patetic și trist.

| Mihairaducu explică (pentru T0T):

Eu sunt curios de ea. Chiar dacă sunt într-o relație acum, parcă îmi mai vine să-i accesez profilul să văd cum mai e, ce mai face. Nu mi se pare patetic sau trist, orice persoană pe care am iubit-o mi-a rămas într-un fel în suflet.

| T0T a răspuns (pentru Mihairaducu):

Îți rămâne în suflet, dar ce faci tu demonstrează că nu ai reușit să treci mai departe și încă face parte din viața ta. Asta înseamnă că noua relație nu te satisface mai mult decât fosta relație.

| Mihairaducu explică (pentru T0T):

Nu știi ce vorbești. Nu m-aș întoarce la ea pentru că m-a înșelat și a fost o relație complicată din multe puncte de vedere. Ea se bagă în multe belele și încă mă simt responsabil de ea. Dacă aș simți din postările ei că nu e ok aș contacta-o.

| T0T a răspuns (pentru Mihairaducu):

Cum am spus, trăiești în trecut. Tu poți nega cât vrei.

| Freya1 a răspuns:

Te mai uiti din cand in cand.Eu am ghinionul sa avem prieteni comuni prin lista si vrând nevrând imi apare cand mai posteaza cineva ceva cu el.