| chiftelutacrocanta a întrebat:

Va suparati pe persoanele care iubesc sau ignora aceleasi persoane ca si voi, adica va suparati cand aflati ca nu sunteti singurul apreciat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Normal ca da, atunci nu-i iubire, normal ca ne place ca acele persoane la care tinem indiferent umane, obiecte sa fie placute de alti, daca isi cumperi un telefon nou si isi place si cineva isi spune ce telefon urat ai ce spui? sau ce iubita proasta ai? apreciem cei care sunt ca noi, ca nu recunoastem sta in ipocrizia care ne defineste ca umanitate /specie

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiurea. Ala-i egoism. Egoismul este nascut din prostie si nestiinta.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu inteleg
adica sa ma supar cand cineva iubeste aceeasi persoana pe care o iubesc si eu? (analog cu ignoratul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Scarbo a răspuns:

Nu, cand imi place de cineva, sunt doar eu si acea persoana, de ceilalti nu imi pasa.