| J0B0MAT a întrebat:

Voi când sunteţi supăraţi pe ceva sau pe cineva, cât de repede vă trece supărarea?
Sunteţi persoane care de obicei ţin supărarea mult timp?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Ma supar repede, dar iert repede.

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi trece repede.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu cand sunt suparat blestem, spurc, si urlu de latra cainii toata noaptea

| J0B0MAT explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Câinii ăia de la cabane laughing

| Florentina9210 a răspuns:

Nu sunt genul sa ma supar pe cineva, dar atunci cand o fac o/il ''sterg'' de peste tot. Nu ma supar des dar cand o fac, o fac cu un motiv. Ori persoana in cauza a incercat sa isi bata joc de sentimentele mele. Ori mi-a gresit o prietena atat de mult incat nu pot trece cu vederea. De obicei nu tin supararea prea mult, nu imi face mie bine.

| Oana92 a răspuns:

Eu ma enervez repede si in general imi trece la fel de repede, ba chiar mai ajung eu sa imi cer scuze pentru greseala celuilalt laughing Dar s-a intamplat si sa rup o relatie de prietenie pentru ca dezamagirea a fost prea mare sad

| gemeni6226 a răspuns:

Depinde.Daca motivul e ceva foarte serios nici nu ma mai impac. Daca motivul e minor nu tin deloc supararea fac o gluma si trecem peste.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma supar repede si imi trece repede...

| Lawliet14 a răspuns:

In maxim 1 zi mi-a trecut. Dar daca e ceva foarte rau, imoral, e posibil sa nu uit si sa fie ca o frustrare pentru mine. Un om mizerabil de exemplu, oameni care sunt rari dar exista...

| RareşTPUro a răspuns:

In general ma supar greu pe o persoana... dar si cand ma supar pe acea persoana, foarte greu imi trece supararea pe ea.

| Staind a răspuns:

5 minute maxim

| J0B0MAT explică (pentru Staind):

Ok,deci pe tine putem să te supărăm pentru că îţi trece repede laughing

| Staind a răspuns (pentru J0B0MAT):

In alea 5 minute distrug galaxii.

| J0B0MAT explică (pentru Staind):

Eh,nu-i nimic.

| J0B0MAT explică (pentru Staind):

404 Not Found

| Seba2013 a răspuns:

Eu greu ma supar...da si cand ma supar nici eu nu mai stiu cum sa ma redresez.
Bine supararea imi trece, dar o sa tin minte cauzalitatea.

Nu sunt genul care sa scot ochii peste ani de zile. Sunt genul care imi place sa rezolv conflictele, chiar daca s-au petrecut cu mult timp.
Daca nu se rezolva....ma racesc de acea persoana.

Totusi ma rog la Dumnzeu sa fiu bun si iertator, sa imi dea puterea sa iert.
Ai inteles suverano?big grin

| Aberdeen a răspuns:

Mă revolt repede, și nu suport nedreptățile. De obicei iert, dar nu uit prea ușor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.
Sunt persoane care după un conflict le ignor pentru o eternitate, dar nu mă supăr şi sunt altele pe care mă supăr şi după ce că îmi trece şi foarte greu, tot nu uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi trece foarte repede happy

| buffa a răspuns:

Nu, eu nu tin mult supararea pe o persoana, mai ales pe persoana iubita cand ne certam.

| papuciirupti a răspuns:

Depinde de cauza si de relatia pe care o am cu persoana respectiva.
de obicei sunt suparat o perioada scurta dupa care imi trece dar nu vorbesc cu persoana respectiva, sunt al naibi de orgolios
ma supar destul de usor dar de obicei imi trece la fel de repede...
tu? laughing

| nlko a răspuns:

Foarte repede.
Uneori cred ca e un lucru bun, dar alteori as fi vrut sa o pot sa tine mai mult.

| Paasat111 a răspuns:

Nu iert niciodata.