| Eroare404 a întrebat:

Va treziti usor dimineata?

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

De obicei, destul de greu, daca e dimineata foarte, dar dupa 3 spalari pe fata cu apa rece, se rezolva totul.happy

| Afãrinツ a răspuns:

Da, atât de ușor încât arunc cu ceasul pe jos. Și dacă clipesc, adorm, urmând să mă trezesc după o oră.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte usor.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea, daca ma culc stiind ca a 2-a zi plec undeva sa ma distrez, atunci da, ma trezesc bine-dispus, dar cand stiu ca voi avea o zi grea, nu prea imi arde sa ma trezesc!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, chiar deloc happy
Sunt ca un zombie dimineatahappy

| J0B0MAT a răspuns:

Nu prea.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde foarte mult daca am sau nu ceva de facut.

Daca stiu ca trebuie sa fac un lucru anume la ora 6 dimineata atunci ma trezesc la 5.50 fara alarma.

Daca stiu ca nu am nimic de facut... atunci nu, nu ma trezesc deloc usor.

| gemeni6226 a răspuns:

De trezit ma trezesc usor, dar in schimb de pornit sa lucrez ceva imi ia doua ore.Prima oara imi beau cafeaua, ma joc ceva pe facebook pina intru in bioritm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enervant de repede. laughing