| SERIALS a întrebat:

Veti merge la referendumul pentru familie in data de 6-7 octombrie 2018? Ce veti vota?

Romanii din strainatate pot vota sau nu?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, pentru căsătorii indiferent de sex, desi sunt contra monogamiei, cred ca orice om are dreptul la falsa iluzie numita iubire, da poti vota

| Violleta2022 a răspuns:

Da, vom merge la vot!

Evident, ca si strainii voteaza la ambasadele sau consulatele romane, din strainatate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu ma gandesc sa sustin testul masinarii psd inainte de alegerile importante

| SilentRain a răspuns:

Nu,ca mi se face greata

| GoldenZenith a răspuns:

Treaba asta cu referendumul merge pe principiul "țara arde și baba se piaptănă". Nu merg.

| RobertMoon a răspuns:

Da, voi merge si voi vota cu,, da,,. Bineinteles ca pot vota si cei din strainatate.

| SERIALS explică (pentru RobertMoon):

Cum pot vota cei din strainatate?

| RobertMoon a răspuns (pentru SERIALS):

Au urne ca la fiecare vot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
da

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si vei vota si cu da, asta ca a 4-a reduta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am pus 3 de da pentru 3 întrebări