| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata faza aia interesanta ca sa faceti ceva si apoi o persoana faimoasa spune ca are o problema legata de "actiunile voastre" apoi cand sunteti "pedepsiti", pentru vedeta s-a rezolvat problema? Desi vedeta aia era o persoana dintr-o tara straina iar voi vorbeati despre locul in care traiti (fara a mentiona locu)?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Da-mi un exemplu concret, mi-ai dat braincrash fatal.

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Adica s-a intamplat o problema intr-o tara straina dupa ce am scris eu ceva pe internet, apoi cineva de acolo a zis "cauza problemei" fiind "ceva scris pe internet" (cand eu am primit un avertisment), apoi contul meu a fost blocat si problema aceea parea ca se rezolva. Desi eu n-am nici o legatura cu acea tara, si sa cada moneda unei tari din cauza ca am scris eu ceva pe quora hmm, si apoi sa se ridice cand imi inchide contul. Ceva e ciudat la mijloc. Nu-i coincidenta, plus ca la caderea monedei lor contribuie mai mult alte romance decat textu meu despre ce se intampla in Italia.