| Edd_4925 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata, ca o consecinta a faptelor voastre...sa distrugeti increderea parintilor? Dupa cat timp ati rezolvat problema si cum ati procedat? big grin

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Am mai facut si eu prostii ca fiecare copil. Intr-o perioada de timp parintii mei nu mai aveau incredere in mine. In timp, lasandu-i in pace ei au realizat ca nu pot sta asa si si-au recapatat-o. Eu bine inteles ma purtam mai frumos, vorbeam orice cu ei, invatam bine, nu ii minteam. Daca ti se intampla fa ce am facut eu si parintii tai nu o sa poata sa stea fara sa poata sa vorbeasca cu tine. Te pup! Sper ca te-am ajutat! Multa sanatate, feiricire si intelegere! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| Crisu a răspuns:

Da mi s-a intamplat.Acum ceva timp, un an cred.Umblam cu o fata si o luasese razna. Ea era mai nebuna, fuma bea si incepusem sa o iau si eu asa putin.
Sau am fost cu sorme-a la tara (sora doar de tata, si ea sta cu mama ei) la bunici.Si seara dupa ce adormeau bunicii noi plecam.Mama nu avea nimic cu ea, chiar ii parea simpatica, dar s-a suparat cand a auzit asta (pentru ca ne-au prins intr-o seara), si si-a pierdut o perioada increderea in mine, dar i-a trecut repede.

| Irina117 a răspuns:

Mi s-a întâmplat să fac un lucru, părinţii mei îşi pierduseră încrederea în mine dar cu timpul şi-au recuperat încrederea.

Vorbeam cu ei şi le spuneam că nu am realizat sau că nu mi-am dat seama, acum îmi pare foarte rău.

Succes şi ţie!:*

| Yannaa a răspuns:

Da si a durat destul de mult timp da acum depinde de orice parinte, unii sunt mai sensibili unii gandesc la rece big grin