| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata, in timp ce simtiti ca adormiti, sa fiti constienti ca adormiti si sa va apuce o frica dintr-o data? Ca si cum v-ar fi frica ca va pierdeti controlul/constiinta. Patesc de cateva zile si nu inteleg de ce, inainte nu simteam cand incepeam sa adorm, doar adormeam din senin si a doua zi nu-mi aminteam tot,, procesul".

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Stres, anxietate, dupa mine.

| Nilsson a răspuns:

Ai vazut vreun film horror sau ai avut vreo experienta neplacuta ori cosmar?
Poate ar trebui sa apelezi la un psiholog, nu e nicio rusine, daca starile continua si amani sa iei masuri cel mai probabil o sa fie mai dificil sa scapi de aceasta temere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, recent. Stress, depresie, anxietate.