| Libelle a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata in urma unei zi stresante sau eu stiu diverse probleme, neintelegeri, care luate in parte nu sunt chiar asa de grave dar toate la un loc va baga intr-o stare de toata cacaoa.sa faceti un fel de cadere nervoasa? adica o criza de plans, cu dureri de cap, ameteli si toate cele?
sau va pastrati calmul, si trceti peste gandind totul la rece?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.De ce sa risipesc lacrimi aiurea. A secat putulphbbbbt
Scriu. A doua zi cand recitesc radoh go on

| luiza a răspuns:

DA! si am tras o tura de plans de jumate de ora, am luat un algocalmin si un calciu si m-am culcat.

| Alina0491 a răspuns:

Mda, fac si eu crize de acest fel. Insa dupa o tura de plans si de vorbit singura ce ma doare ma calmez si`mi trece si p urma rad eu de mine. aiurea dar asta sunt eu

| Cherisheverything a răspuns:

Eu tocmai am avut o criza din aia, ieri. simteam ca imi plesneste capul, nu mai suportam voiam sa sparg ceva, sa plang pana nu mai am aer. si a doua zi nu am mai avut nimic. a fost foaaarte ciudat, nu mi s-a mai intamplat sa cedez in halul ala pana acum. oh well... tie cum ti se intampla? smug

pupici big grin