| shhhs a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vorbiti cu o persoana din imaginatia voastra?
Ce sentiment ati simtit(daca ati avut o astfel de experienta) si ce credeti despre oamenii care au avut-o?

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Eu cand eram mic aveam asa o persoana cu care vorbeam. Dar dupa aia am crescut si nu am mai vorbit cu ea. Si despre persoanele care vorbesc cu persoane din imaginatia lor? nu au ce face daca au loc in imaginatie si de alte persoane.

22 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Tu vorbesti de dumnezeu aici nu? Ca sunt destui nebuni pe lumea asta care vorbesc in imaginatia lor in fiecare seara cu el. Si apoi se mira de ce nu le merge bine? Ca ei au vorbit cu ala de sus happy.

| shhhs explică (pentru rutanklan):

Nu,nu ma refer la Dumnezeu. Ma refer la discutia imaginara cu o persoana oricare.

| shhhs explică (pentru rutanklan):

Daca tot ai facut-o atunci spune-mi ce sentiment sau ce reactie ai avut la asta?

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Da eu ma simteam bine. aveam 4 ani...

| shhhs explică (pentru rutanklan):

=) wow...e de precizat faptul ca e foarte tare ca iti mai amintesti inca de la 4 ani.

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

laughing) not really. Cine e prietenul tau imaginar?

| shhhs explică (pentru rutanklan):

De ce te intereseaza asa mult? tongue

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Pai iti zic si eu dupa... doar asa de chestie happy

| shhhs explică (pentru rutanklan):

E secret...as parea prea ciudat dupa.

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Hey relax... stiu ca prietenii mei aveau asa eroi sau prieteni imaginari pe arnold schwarzeneger ala sau pe bruce lee...

| shhhs explică (pentru rutanklan):

laughing la mine e diferit. tongue E o fata.

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Si la mine erau Sharon Stone si Kim Bassinger laughing... ceilalti aveau batausi si karatisti... eu, nu happy

| shhhs explică (pentru rutanklan):

Dar nu prea stiu daca-i prieten imaginar...La prieteni imaginar e alta treaba...ii vezi iar din cate imi amintesc nu am avut nici-o data.

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Hei, trebuia sa ai pe cienva cu care sa vorbesti sa nu te simti singur. Plm le-o vazut langa mine, daca era asa nu mai ieseam din casa.

| shhhs explică (pentru rutanklan):

Dar acum cand vorbesc cu ''prietena iamginara'' nu ma simt singur...Pot discuta cu ea si cand sunt cu colegii dar eu o fac mai ales cand sunt trist.
Deci domnulor psihologi, ce ziceti? tongue

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Prietena imaginara e o curva. Uite de exemplu eu daca mi-o imaginez acum ca pleaca din mintea ta si vine in a mea ea o sa vina. Doar pentru ca in imaginatia mea am un porsche. So, dump her!

| shhhs explică (pentru rutanklan):

Dar nu e chiar asa...chiar daca ''vine la tine'' tot ramane la mine in iamginatie.
Probabil e acolo fiindca unde locuiesc eu(si in localitatile dinprejur) nu exista cineva pe care sa-l(o) poti numi prieten adevarat...

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Da probabil. Inseamna ca esti mai diferit ca ceilalti. Dar asta sa nu crezi cumva ca e un lucru rau. Dimpotriva! Inseamna ca gandesti altfel ceea ce reprezinta un avantaj, probabil daca ai schimba localitatea te-ai integra in peisaj.

| rutanklan a răspuns (pentru shhhs):

Eu cand eram mic aveam asa o persoana cu care vorbeam. Dar dupa aia am crescut si nu am mai vorbit cu ea. Si despre persoanele care vorbesc cu persoane din imaginatia lor? nu au ce face daca au loc in imaginatie si de alte persoane.

| DolsePapusika a răspuns:

Am imaginatie bogata ce vrei laughing? pai unii oameni mai au momente de genul asta laughing si nu cred ca imi amintesc daca am vorbit cu cineva din imaginatia mea si ce sentiment am avut
tu ai vorbit?

| shhhs explică (pentru DolsePapusika):

Pe mine ma intrebai sau pe amicul de mai sus? happy

| DolsePapusika a răspuns (pentru shhhs):

Pe amandoi happy

| shhhs explică (pentru DolsePapusika):

Da,recunosc...si inca o fac cate odata...