| danyceltare a întrebat:

Vi sau intamplat lucruri ciudate? Postatiile iar cel mai ciudat primeste funda.

Răspuns Câştigător
| alintush15 a răspuns:

Hmmmmmmm_Buna! __Pai un lucru ciudat mi se intimpla uneori_. De exemplu sunt la scoala, in casa etc...nu conteaza circumstantele_si mi se pare ca asa ceva a mai fost adica daca sunt la scoala pai stiu ce vor face colegii sau profa adica am impresia ca fix aceste momente am mai trait undeva, cindva exact in aceste circumstante! E ca si cum retraiesc momentele_o zi buna!