| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare că am un nume de cocalar? Prima dată m-am autointitulat Lordul Conspirațiilor pentru că știam multe teorii de acest gen, apoi m-am gândit să îmi pun username-ul Marele Lord.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, este doar un nume, poti sa pui orice. Este mult mai bine decat o serie de cifre sau litere la intamplare.

Pe langa asta... ce teorii de acest gen ai putea sa stii tu fata de altii, ca asa toti si-ar pune un astfel de nume, nu? Sau nu ar fi cu nimic special. Ca asa... se gasesc milioane de persoane care vin cu teoriile lor de care sunt convins ca nu ai auzit. Pana la urma sunt doar niste teorii nesemnificative.

Dar referitor la nume, este okwinking

| aXy99 a răspuns:

E mai degraba un nume pe care si-l pune un copil de 7-11 ani, nu neaparat cocalaresc.

Răspuns utilizator avertizat