| Bingoo a întrebat:

Vi se pare normal ca partenerul vostru sa discute cu altii/altele pe Instagram iar voua sa nu va raspunda?!?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Iti dai seama ca nu e normal, dar acum depinde si de cum functioneaza relația.
În general cand se intampla asta relația aia e cam plafonata si
are nevoie de o pauză sau o despărțire.

| Bingoo explică (pentru Freya1):

Suntem impreuna de 2 luni, iar el cu mine e numai lapte si miere!

| Freya1 a răspuns (pentru Bingoo):

Păi intreaba-l pe el de ce face asa.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu e normal. Poate l-ai suparat cu ceva. Incearca sa iti aduci aminte sau intreaba-l ce s-a intamplat. Daca nu l-ai suparat cu nimic, inseamna ca e doar nesimtit.

| Bingoo explică (pentru Adrian5575):

Nu l-am suparat nimic, explicatia lui a fost ca doar a vrut sa vada ce doreste femeia respectiva de tot ii da like.uri si comm.uri, dar in conversatia respectiva nu am vazut nimic de genul decat intrebari la care el raspundea foarte degajat iar de mine nu a pomenit nimic, foar a spus ca nu poate iesi la cafea ca e la munca

| Adrian5575 a răspuns (pentru Bingoo):

Ciudata scuza. Putea sa spuna direct ca are prietena.

| Roberrt21 a răspuns:

Atenția principală ar trebui sa fi tu, iar alte lucruri sau alte persoane sa fie puse pe locul 2

| al0o0o0 a răspuns:

Nu,dar e de inteles daca esti mic(ă). Daca e o relatie adevarata atunci clar nu, ar trebui sa discutati despre acest lucru si sa lamuriti situatia. Daca se mai repeta atunci clar e o problema