| 刑事シレナ a întrebat:

Vine scoala, ma copii!

V-ati pregatit"?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

DA.
Mai ales sufletestelaughing Desi tot mai am inca niste emotii ca-s nou.
Ramane sa imi mai cumpar niste pixuri care scriu bine.happy Si aia e.Sa inceapa.

| Frank51 a răspuns:

No more school for mebig grin
Dar am vazut copiii care se pregateau, verisorii mei, imi pare rau pentru eisad, pha neah, glumesclaughing Ce fain e sentimentul asta dupa ce termini cu totul si nu mai ai treabahappy

| KamaSutra a răspuns:

Yep happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,Geanine,tu esti juniorul categoriei

| 刑事シレナ explică (pentru SergiuBoss11):

La noi la scoala vietii nu inveti petru bursa, invet sa spargi bani, fumat si s-o dai la sursa

Pam pam pam

Am 15 ani, Seghei Mizl!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru 刑事シレナ):

Nu conteaza cati ani ai, geanine! tu esti cel mai mic aici in sufletele noastre.ti-ai luat rechizite?:Xluni incepe jihadul

| DonaldTrump a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da, o sa jucam bowling cu capete de infideli. ALLAHU AKBAR!

| Copac13 a răspuns:

Da vezi sa nu laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, aproape am scris toate temele. Mai am doar 3 sferturi de scris si vreo 2 romane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-o drecu' de scoala

| iSwag a răspuns:

Nu chiar. Abia azi am vazut repartizarile laughing.

| KamaSutra a răspuns (pentru iSwag):

Ce conștincios laughing

| iSwag a răspuns (pentru KamaSutra):

Eh, erau cele pe clase. Ca nu am vrut la intensiv si voiam sa vad cu cine sunt in clasa.
M-am uitat pe febeu' la una si zici ca era Welma. Cum o sa-mi mai pot eu etala talentul de macio men sad

| ubox7007 a răspuns:

Nu, intru in a 12-a dar ma doare-n c*r, am vreo 8 caiete si poate cumpar niste carti si asta e, haine nici de alea nu imi prea pasa, nu foarte mult. Buchet pentru diriginta cumpar luni de dimineata e pe la vreun tigan.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Da sunt ready

| FlameHaze a răspuns:

Abia aştept să am dureri de spate vreo 2 săptămâni de la atâta stat pe scaun.

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Da, m-am pregatit, mi-am luat adidasi noi.