| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Voi puteti sa visati cu ochi deschisi ca si cand ai fi o vedeta, un mare fotbalist ...etc? Sa visezi orice vrei.

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Da,îmi pot imagina absolut orice..am o minte ciudată.big grin

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Desigur. Cred ca sunt un fel de experta in chestia asta. Pur si simplu imi place sa evadez din realitate si sa imi imaginez tot felul de chestii, dar de cele mai multe ori nu cu mine in rolul principal. Imi construiesc tot felul de povesti si scenarii in minte pe care le dezvolt pana nu mai am idei. Pare destul de ciudat, dar imi place mult sa fac asta.

| Holocaust a răspuns:

Da.De ce nu? Am o imaginaţie bogată, mai ales în timpul orelor de mate.

| maddog95 a răspuns:

Da...mi-am dezvoltat aceasta abilitate in timpul orelor

anonim_4396
| anonim_4396 explică: