| Florentina9210 a întrebat:

Voi ati iesit vreodata cu o persoana de care nu v-ati simtit atrasi?

doar asa sa pierdeti timpul sau mai mult o "iubire de-o vara"?
Si daca da, ce motiv ati inventat ca sa scapti de acea persoana?

34 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da am cunoscut o fatuca pe net cand credeam ca sunt ciudat,toti ma minteau ca doar asa zis suflet conteaza,cum dumnezeu erau ei atrasi de suflete nu stiu,mam vazut cu ea dar era timida plus ca era religiosa bonus am mers cu ea la bise macar sa ma amuz cu ceva, apoi am facut-o mincinosa ca sabatul e sambata eu asa stiam de fapt era vineri in fine o aiureala, apoi cu altele dar nu a fost chimia aia in fine, daca nu e atractie nu e nimic asta e adevarul flory, suntem finte vizuale si emotionale nu ne atrage inteligenta, comportamentul sau situatia materiala doar aspectul fizic atat

| RAY a răspuns:

Am scapat de una cu greu pai o tot evitam si m-a lasat naibi, greseala mea ca credeam ca omul se schimba

| Florentina9210 explică (pentru RAY):

Omul nu se schimba. E o vorba ''lupul isi schimba parul dar naravul, ba''.

| Drimmero a răspuns:

De ce as iesi cu una cu care nu sunt pe aceeasi lungime de unda si nu simt nimic pentru ea?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nici macar la o plimbare? Sau sa va sarutati?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce intrebari poti sa pui,, e logic ca nu m-as saruta cu una care nu ma atrage deloc, o plimbare parca mai merge, asa sa ne cunoastem mai bine.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Aha.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Dar tu cum ai proceda?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu conteaza cum as proceda eu. Prin aceasta intrebare am aflat cat de mult a ''tinut'' la mine acea persoana cu probleme psihice. Tu mi-ai dat raspunsul! Mersi!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ai aflat virtual ce a gandit fostul tau barbat? Nu crezi ca te-ai grabit sa dai diagnostic aici?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca nu i-am fost draga, i-a fost alta! Si cand spun asta m-a refer ca nu am fost genul lui, daca eram nu s-ar fi ajuns la despartire. Insa nu trebuia sa joace pe doua fronturi. Oricum exista un Dumnezeu!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Vezi ca esti luata la ochi de atei acum,, o sa te atace vehement pentru afirmatia ta!
Asta e soarta,, viata merge inainte, baietii vin si pleaca exact cum fac si fetele. Totul e trecator!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

De aceea nu mai pot eu.
Stii ce m-a deranjat? Ca trebuia sa imi zica de la inceput ce are de gand, nu sa ma incurce aiurea!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca zicea de la inceput ce are de gand,, nu mai avea farmec sa-si faca damblaua, tu asta n-ai inteles

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Si stii ce m-a mai deranjat? Ca el a complotat cu aia ca sa vin la el. Multi mi-au spus asta, si persoane din zona mea si de la ei, ca am fost desteapta ca nu am pus botu'. Chiar unul care ii cunoaste foarte bine, nu dau nume, mi-a spus cum sunt ei ca persoane si ce urmaresc. Si dupa, am pus cap la cap si am format legatura. Cat de proasta au putut sa ma creada?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Foarte bine,, cel mai probabil astepta sa te culci cu el ca apoi sa te santajeze.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Stii, e o vorba: ''Dumnezeu te urca, te urca, si cand te coboara...'' asa si el. Cat crede ca poate sa isi mai bata joc de prsoanele de langa el? Ca in mod sigur, nu am fost eu prima, bineinteles, pe altele chiar le-a tras in teapa, dar nimic pe lumea asta nu ramane neplatit!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Te-a dus bibilica,, daca nu te ducea, acum sufereai precum copilele din ziua de azi seduse cu vorbe destepte si cu vrajeli de 2 parale, cand ma gandesc cum pot fi pacalite copilele, ma ia rasul...

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

I-am facut-o eu lui. In numele acelor fete. Hai ca la el la altceva nu m-as fi asteptat, dar tipa aia, chiar nu trebuia sa se bage.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ai grija sa nu-ti iei teapa in viitorul apropiat, sa nu zici hop pana nu sari parleaza.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Cu baiatul cu care sunt ma inteleg minunat, el a stiut sa se poarte cu mine frumos, a fost langa mine nu doar la bine ci si la greu si mereu ma suna sa vada cum ma simt. Nu am de ce sa imi fac griji. Eu il cunosc pe #D din 2011, si cand ieseam cu altii, cand mai luam noi o pauza, tot la el imi era gandul. Si uite ca pana la urma, soarta ne-a adus iar impreuna.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm. Nup. Eu merg la sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Nu am scapat de ea.

Am iesit cu o prietena de care "nu ma simt atras" si da, doar ca sa pierd timpul.

| Florentina9210 explică (pentru Deaad):

Aa, ok. Eu faceam referire la persoana iubita.

| Divy a răspuns:

Da ca colegi, apoi am devenit amici timpul și-a spus cuvântul laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar am iesit cu unu de care eram atrasa si el nu prea era atras de mine si dupa intalnire s-a inversat treaba. laughing

| mbncf a răspuns:

Nu pentru că nu-mi place să-mi pierd timpul, și nici pe al lui cu astfel de lucruri.

| Yoel a răspuns:

DA, si in timp ce ne plimbam seara pe malul apei, am cazut intr-o groapa mare.

| Florentina9210 explică (pentru Yoel):

Semn!

| Yoel a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce semn crezi ca e? Daca era tu cu mine, ce ai fi facut?