| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexualitate? V-ati simtit vreodata atrasi de o persoana de acelasi sex? Va rog sa dati raspunsuri serioase.

3 răspunsuri:
| Iσαηα a răspuns:

Eu una nu consider acest lucru scarbos sau nasol. Este vorba de sentimentele fiecaruia si trebuie respectate. Daca nu iti place nu comentezi.
Referitor la intrebarea ta; este ok sa fi atras de o persoana de acelasi sex, poti experimenta orice si poti sa fi cu o persoana de acelasi sex, pentru ca este iubirea ta si o dai oricui vrei tu. "esti ceea ce iubesti"

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Eu nu dar la fete este ok, este dragut pot spune dar la baieti este mai greu mai scarbos si sunt multi rasisti e mai complicat.

| SierraTomphson a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat niciodata