| Andrejvladimirovicii a întrebat:

Voi v-ați simțit vreodată atrași de cineva?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cine.Tu esti baiat si esti atras de un baiat. E strict treaba ta. Problema este daca si el este atras de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, m-am simtit foarte astrasa si uite, chiar m-am maritat cu el laughing

| relian a răspuns:

Atractia trebuie sa fie reciproca sa iasa ceva si sa spui wow.Ce faci tu deja plictisesti baiatu laughing ala nu te place in sensul in care vrei tu, deci nu ze simte atras de tine, sa vrea nu stiu ce realatie vrei tu.

Deci nu mai insista ca te faci de ris.Cind o sa intilnesti pe cineva, o sa fii atrasa de el si el de tine, atunci o sa fie bine.
Sa intri intr-o relatie de asta sa fim si noi in rind cu lumea, no sa mearga, mai ales in ziua de azi.

| DARLINGx a răspuns:

Da de multe ori,?

Răspuns utilizator avertizat