| Furnicuta000 a întrebat:

Voi ati patit sa va stearga fosti colegi de la prieteni pe Facebook? Colegi din scoala, liceu. Eu am patit de cateva ori si nu inteleg de ce. Chiar daca nu vorbeam (pe bune, cine mai tine legatura cu toti?) si nu prea postam pe Facebook, le dadeam like-uri. totusi sa tii persoane necunoscute in lista si sa ii stergi pe cei cu care ai stat cativa ani impreuna?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru că nu mai țineați legătura și nu au văzut rostul să te mai țină în listă. nici eu nu prea văd rostu să-i mai țin, dar sunt curioasă de ce drumuri o să aleagă în viață, și de asta îi mai țin în listă. happy Plus că la o posibilă reuniune ar fi cam awkward să ne întâlnim și eu să-i fi șters.

| Drimmero a răspuns:

Cu ce te deranjeaza?

| Furnicuta000 explică (pentru Drimmero):

Ma deranjeaza. Nu ma intreba de ce ca nu am un raspuns laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ai scapat de ei si esti in alta etapa, a fost decizia lor, nu te invinovati sau ceva, mergi mai departe.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dap... se mai intampla.
Motivele pot sa fie multiple:
- nu vor sa te mai vada;
- nu vor sa isi aminteasca anumite momente;
- sunt nebuni;
- sterg random;
- etc.

Nu iti bate capul cu asta ^_^

| Sofer a răspuns:

Cine nu a pățit? Îți dai seama laughing sau sa iei Block pe Facebook din senin.

| Furnicuta000 explică (pentru Sofer):

Block chiar nu mi-am luat pana acum

| Nirvanaaa a răspuns:

Am patit și eu cu vreo 2-3 cred happy. Da, pot spune ca e ciudat, dar cât timp pe tine nu te afectează cu nimic, totul bine laughing

| eckblume a răspuns:

Eu mi-am sters fostii colegi care nu au mai interactionat de ani cu postarile mele. Nu ma ajuta cu nimic prezenta lor in lista mea. Nici f2f nu conversam prea mult. Erau in plus.
Si da, am patit. Nu mi-a pasat. Fiecare cu motivele si alegerile sale. Nu te supara. Oamenii se schimba cu timpul.