| Ionut4334 a întrebat:

Voi ati practicat yoga pe termen mai lung? Daca da, ce s-a intamplat? Ce beneficii ati avut? Si mental si fizic.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Anxietatea nu o invingi traiesti cu ea, o controlezi cat poti, daca nu te baga in mormant, daca si si depresie iti sapa groapa ambele, norocul meu este ca am timpul ocupat dar si asa asta nu ma scuteste de simptome ca dureri in piept si ganduri de infart

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Yoga oferă mai multe benefici decât a face ședințe la reumatologie și mai puține accidentări, gândește-te ca eu nu am făcut mult timp dar un doctor a observat asta fizic, clar se vede diferență, elasticitatea corpului și dureri mai puține de spate, picioare, plus m-a ajutat cu anexitatea

| Ionut4334 explică (pentru RAY):

Pai si doar cu yoga ai invins anxietatea? asa usor? cat faceai pe zi?

| RAY a răspuns (pentru Ionut4334):

Serlift si tritioco astea sunt bune

| RAY a răspuns (pentru Ionut4334):

Anxietatea nu o invingi traiesti cu ea, o controlezi cat poti, daca nu te baga in mormant, daca si si depresie iti sapa groapa ambele, norocul meu este ca am timpul ocupat dar si asa asta nu ma scuteste de simptome ca dureri in piept si ganduri de infart