| AvalohAlyn a întrebat:

V-ați gândit vreodată să vă apucați de scris? Mie mi s-a zis că am un oarecare talent însă nu l-am băgat în seamă. De asta vreau sa mă apuc sa scriu într-un jurnal pentru inceput.
V-ați gândit vreodată să scrieți o carte? Eu as vrea pe wattpad sa scriu una.La cărți tipărite și oficiale nici nu mă gândesc că nu am destui bani și curaj.Deocamdata mă inițiez cu jurnalul.In școală eram bun la literatură și istorie.
Voi ați vrea sa va apucati de scris sau aveți cont pe wattpad deja?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Buna, da, am început sa scriu o carte in liceu, nici acum nu am terminat-o, haha! Am făcut pauza vreo 3 ani de zile însă când am mai citit câteva rânduri din ea, mi s-a umplut sufletul de bucurie și am început iar sa scriu. Posibil, posibil sa vreau sa o și public, dar mai vedem?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, nu m-am gandit sa scriu.
M-as gandi, doar daca as omori cativa oameni, as sta cativa ani in diferite inchisori din diferite state... Sa am ce povesti.
Altfel nu ma consider vreun geniu, si nici nu am ce povesti.
Pe YouTube mai postez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cum se numește canalul?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Sorry, nu vreau sa il amestec cu TPU tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mai bine. Poate îți comenta VerginicaVacaGrasa la videoclipuri.

| Dismally a răspuns:

Da, m-am gandit sa scriu o carte si probabil o voi face intr-o zi. Nu am talent la scris dar este o carte mai mult "tehnica" deci nu conteaza foarte mult asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne zici si noua cand te apuci de scris pe wattpad.
Multi scriitori au inceput acolo.