| croissant a întrebat:

Voi aveti pe Facebook trecut data nasterii?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Da și răspund la toată lumea care-mi urează la mulți ani, mi se pare aiurea o postare cu mulțumesc tururor blabla.
Însă, ar fi fain să o șterg, nu e ca și cum chiar contează să știe restul că e ziua mea.

| Werrich a răspuns (pentru zurick):

Nu trebuie sa o stergi, poți seta sa o vezi doar tu.

7 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Da, dar e a altcuiva.

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| BumiWolfie15 a răspuns:

Am trecut o dată fake, să mint că sunt majoră. Înainte fiind niște restricții pentru minori și nu-mi doream să mă trateze nimeni ca pe o bebelușă. Nu primesc urări de la niște necunoscuți cringe. Mă înduioșez doar la cele de la prietenii mei adevărați.

| Dekle a răspuns:

Nu, fiindcă nu vreau sa primesc multe urări, mai demult aveam trecut, și toată lumea îmi scria "la multi ani" și sunt absolut sigură că dacă nu vedeau pe Facebook data nașterii, nu primeam nici o urare, sau sa mă sune cineva. Părerea meawinking

| AnaTeodora122 a răspuns:

Da