| DaciaRomania a întrebat:

Voi cat de des consumați ciocolata? Zilnic, săptămânal, etc?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 data la 2-3 luni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La cateva zile.

| J0B0MAT a răspuns:

Din ce în ce mai rar.Am avut și luni în care nu am consumat, dar am avut și săptămâni în care am consumat aproape zilnic.
Presimt că în perioada care vine voi face un exces de dulciuri.

| Hyperion7 a răspuns:

Ocazional

| gemeni6226 a răspuns:

De cate ori am, nu pot sa rezist dar nu-mi cumpar zilnic, ma pot multumi si cu alte dulciuri gen orez cu lapte, dar a fost o perioada acus citiva ani cand mincam zilnic.

| LordCristobal a răspuns:

Ocazional,imi place sa fac economie si mai bine dau banii pe fructe si legume decat pe dulciuri pline de chimicale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Săptămânal.

| Alex4322 a răspuns:

Zilnic