| anonim_4396 a întrebat:

Voi cate vizite aveti pe TPU?
Eu am 3.515, habar nu am de ce am asa multe

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acel punctaj ţine de accesarea Ta a site-ului sau a anumitor pagini (de când sunt aici, încă tot nu mi-e clar). De exemplu, dacă o perioadă mai lungă nu vei mai accesa site-ul, o să ai 0 vizite în ultimele 30 de zile, deşi profilul tău va fi accesat de alţii. Cam aşa funcţionează jucăria.
Eu am vreo 500 de mii.

16 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Am 10.705, se pare ca intru prea des laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu am 4802 si nu am pus nici o intrebare. laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Eu nu pot sa nu pun intrebari, imi place sa vorbesc cu lumea si sa aflu ce pareri au.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si imi imi place sa vorbesc cu unii. big grin

| syd2 a răspuns:

Vreo 13000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti un membru activ, de ce te-ar mira punctajul ala? laughing
Eu am 3.667, nimic palpitant.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt activ, dar de ce mi-ar accesa lumea profilul? Nu e nimic de vazut pe el.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba da, mai multe intrebari la care ar putea sa raspunda.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E si asta un motiv

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Acel punctaj ţine de accesarea Ta a site-ului sau a anumitor pagini (de când sunt aici, încă tot nu mi-e clar). De exemplu, dacă o perioadă mai lungă nu vei mai accesa site-ul, o să ai 0 vizite în ultimele 30 de zile, deşi profilul tău va fi accesat de alţii. Cam aşa funcţionează jucăria.
Eu am vreo 500 de mii.

| August99 a răspuns:

Eu 2.233

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Habar n-am cine sta sa-mi acceseze mie profilul

| August99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate se numara si intrarea asa pe site in fiecare zi. Gen nu numai cand dai login. Dar nu stiu sigur.

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Posibil

| Juviia a răspuns:

2.509

| Claudiu1905 a răspuns:

1700 de la securitate cred thinking

| mbncf a răspuns:

Am 4.781 de vizite.