| anonim_4396 a întrebat:

Voi cati prieteni aveti pe Facebook? Eu 400
Sunt curios

22 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Peste 1.000, dar doar in jur de 300 cunosc din vedere si doar cu aproximativ 100 vorbesc. Am stat intr-o zi, din curiozitate, si i-am numarat.

| RAY a răspuns:

Prietenii? Ai 400 cool, eu am doar cateva prietene atat, suntem curios cum poti avea atat de multi asa zis prieteni, pe Facebook am doar pe surorile mele atat si cumnatul meu atat iar aici cateva bune prietene atat, voi nu stiti ce inseamna cuvantul prieten din pacate tia pierdut valoarea

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok, eu cunosc 200 din ei
Na, asa e ok?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar nu sti ce inseamna a avea prieten, eu zilnic ma cunosc cu persoane noi, straine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Bine atunci, am 4 prieteni si restul cunoscuti
Acum e ok?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sunt mic oricum

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vei creste vei realiza ce inseamna cuvantul prieten

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Stiu deja
Dar eu m-am referit la prietenii de pe Facebook, care nu sunt neaparat prieteni
Am spus asa ca sa inteleaga lumea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate prostia de Facebook strica definitia prietenei in simplu cunostine atat, pacat devenim niste besti fara pic de bunatate pe zi ce trece

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu oricum il folosesc doar la vorbit.

| T0T a răspuns:

Cam la fel.

| justanotheruser99 a răspuns:

In jur de 2000. Dintre care nu ii cunosc doar pe jumătate. Oricum nu mai folosesc. E o mare prostie ce a ajuns...

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Eu folosesc doar la vorbit, si eu cred ca e o prostie

| DenisaNicoletaG a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am Facebook deci nu fac colectie de oameni. ^^

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Am cam 15 sau 16 si doar pe 2 ii cunosc. Iar alti doi ii am bagati ca am dialogat cu ei in TPU. Restul din siteuri cu jocuri. Facebook nu ma prea pasioneaza asa mult. Mai schimb cate o vorba dar rar si ma mai uit la unele postari. Alta treaba nu am decat sa stau acolo. Nu merita

| August99 a răspuns:

| aCek1ng a răspuns:

Cam 500.

| mbncf a răspuns:

770.

| Aika十六 a răspuns:

| mima34 a răspuns:

434 de prieteni... aproape pe toti ii conosc happy