| Valentinaldoilea a întrebat:

Voi ce credeti, apropo de aceasta intrebare?
https://www.facebook.com/....../photo.php

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca Germania si Austria au niste legi destul de stricte legat de proprietatea privata si dreptul la viata privata asa ca filmarile Street View ar fi intrat in contradictie cu aceste legi.

google a filmat mult in cele doua tari dar nu a facut publice imaginile si in multe locuri in care le-a publicat sunt cenzurate

| Valentinaldoilea explică (pentru suntserios):

Tocmai, ei au legi stricte, se protejeaza, dar de la noi cer altceva. Apropo si de ultima lege cu supravegherea padurilor, ce poate fi vazuta de oricine are internet (oriunde in lume).

| suntserios a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Cine iti cere ceva?
Foarte buna legea cu supravegherea padurilor

| Valentinaldoilea explică (pentru suntserios):

Buna, da. Numai ca eu nu vad ca cineva sa-i si prinda imediat. Iar daca vor incerca sa recupereze paguba dupa cateva luni... cu un avocat bun... Dar si asa, raul a fost facut. Ar trebui facut ceva sa nu se mai taie!

| MeForeverAlone a răspuns:

Cred că tocmai pentru că țările acelea sunt bogate și orgolioase nu vor să vadă toată planeta ce și cum e la ei în țară. Dacă sunt curioși, să vină să vadă laughing

| Valentinaldoilea explică (pentru MeForeverAlone):

Lasa prostiile!

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Bine, le las, ți le ție fac cadou de Crăciun tongue

| Pewtra a răspuns:

Nașpa,nu am înteles nimic din întrebare.

| Valentinaldoilea explică (pentru Pewtra):

Nu folosesti Google street view.